داستان محمد قصابی جهرمی؟

گذشته من، سرشار از فراز و نشیب های مادی و معنوی بوده من همیشه دوست داشتم که روی پای خودم بایستم و از صفر شروع کنم.

در جامعه فعلی شخصی صاحب کسب و کار موفق خواهد شد که از قوانین پیروی کند و اصول موفقیت را بشناسد.

بنابراین من در زندگی گذشته ی خودم که صدها شغل عوض کردم و میلیون ها پول بدست آوردم و از دست دادم و سردرگم بودم که چرا خداوند برای یک عده ثروتی بیکران عطا میکند اما عده ای را همیشه در شکست و فقر نگه میدارد تصمیم به کشف و تحقیق در این حوزه کردم.

در تابستان برج ۴ تصمیم گرفتم که یک بار برای همیشه با این سردرگمی و بالا و پایینی خداحافظی کنم و در جست و جوی حقیقت جهان هستی باشم و قوانین جهان هستی را آموزش ببینم.
تحت آموزش بزرگترین استادان ایران آموزش دیدم و توانستم تحت قوانین جهان هستی کنترل زندگی ام را از تمامی جهات بدست بگیرم و این امر من را بسیار ذوق زده کرد.
من به بزرگترین هدف خودم دست پیدا کرده بودم که چطور به سادگی و زیبایی و عزتمندانه تحت قوانین جهان هستی به ثروت بی کران خداوند دست پیدا کنم و در سلامتی کامل  لذت زندگی خداوند را ببرم.
تصمیم گرفتم این مسیر را با جدیت بیشتری ادامه بدهم و این آموزه های بسیار با ارزش و حیاطی را در اختیار کسانی قرار بدهم که بدنبال کسب ثروت فراوان هستند.
در حال حاظر به لطف خداوند به عنوان متخصص مذاکره و فروش دوره های پولسازی برگزار میکنم و سازمان ها را به مدت یک سال کوچ میکنم که در این مسیر مدیران بسیاری به اهداف مالی و سازمانیشان رسیدند و رضایت مندی های بسیاری را بدست آوردم که تمام این ها جاری بودن لطف خداوند در زندگی من است.
ان شاالله با تغییر ذهنیت و عملکرد، زندگی مالی و روحی بسیاری از عزیزانی که میخواهند تغییر کنند بهتر و بهتر خواهد شد و به جای محکوم کردن دیگران و فرار از مسئولیت توجهمان به خودمان باشد و مسئولیت زندگیمان را به عهده بگیریم تا خلق کنیم و بدرخشیم.

جهت تهیه مهارت مذاکره و فروش

داستان محمد قصابی جهرمی؟

خداوند ,زندگی ,هستی ,جهان ,های ,قوانین ,جهان هستی ,قوانین جهان ,لطف خداوند ,تصمیم گرفتم ,مالی و ,محمد قصابی جهرمی؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

غذای خوب ، با ما بهترین باشید. دادرس ایرانیان qutabxane جی تی آی فاز تو بهترین خرید رو از ما داشته باش monajan دانلود رایگان همه چی مطالب اینترنتی ddugv دانلود پاورپوینت در مورد ورزش والیبال